Czechia office:
India office:

S Sektory

corporate.jpg
Indická obchodní komora v České republice podporuje Vaše obchodní úspěchy. Dbáme na to, abyste dostali kvalifikovaný přehled, vybudovali si rozsáhlou síť partnerů s podobnou vizí, podporovali vás ve vašich postupech, know-how, abyste uspěli v Indii. Ať už je to výklad práva, daňové poradenství nebo kulturní povědomí, Indická obchodní a kulturní komora může pomoci Vaší firmě. Totéž platí i pro indické společnosti, které hledají obchodní příležitosti v České republice. Další informace naleznete níže. Jak Vám můžeme pomoci?

Sektory v Indii

Potřebuje Vaše společnost poradit s exportem do Indie, nebo založit kancelář? Hledáte strategického partnera na obchodování? Neumíte se zorientovat v 27 státech Indie a potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Sektory na Srí Lance

Máte obchodního partnera, který se chce prosadit na Srí Lance? Ukažte mu hlavní město Colombo a navštivte čajové plantáže na jihu krajiny.

B2B spojování

Indická obchodní komora v České republice je ta správná platforma, kde se české firmy setkávají s indickými. Nabízíme různé způsoby, jak potkat vašeho obchodního partnera. Ať už při večeři, semináři, nebo přímo u vás.

Vítejte na stránkách Indické obchodní komory. Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat. Jak vám můžeme pomoci?

Email:

info@indianchamber.cz

Tel:

+420 724 740 500

Tel:

+420 602 686 831