Czechia office:
India office:

Srí Lanka

corporate.jpg
Ať už hledáte investice do společností na Srí Lance, nebo setkání s našimi obchodními partnery na tomto krásném ostrově, připravili jsme pro Vás množství informací o podnikání na Srí Lance, o kultuře a investičních možnostech. Také, pokud jste společnost ze Srí Lanky, nebo znáte společnost na Srí Lance, která se chce etablovat v České republice, kontaktujte nás. Spolupracujeme s nejlepšími společnostmi a poradci v České republice, v Indii a na Srí Lance. Viz sektory na Srí Lance, abyste získali lepší přehled o tom, co potřebují. Jste připraven založit firmu na Srí Lance, nebo pouze vycestovat na ostrov, zařídíme Vám potřebné dokumenty a lokálních tour guides.

Sektory na Srí Lance

Sektor služeb
Služby přispívají do HDP srílanská více než 60% (2016). Služby jsou největším zdrojem produkce země. Podle centrální banky srílanská měl velkoobchod a maloobchod největší podíl odvětví služeb, přičemž více než 20 procent všech příjmů sektoru služeb prošlo tímto obchodem.

Na druhém místě byl segment dopravy a komunikace, který v kombinaci přispěl k více než 14% výsledku odvětví služeb.

Na třetím místě bylo rychle rostoucí odvětví cestovního ruchu země, které představovalo zhruba 10% celkového výsledku odvětví služeb.

Konečně, bankovní sektor, pojištění a nemovitosti byly na čtvrtém místě a přispěly zhruba 9% k produkci odvětví služeb.

Kontaktujte nás

Vítejte na stránkách Indické obchodní komory. Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat. Jak vám můžeme pomoci?

Email:

info@indianchamber.cz

Tel:

+420 724 740 500

Tel:

+420 602 686 831