Czechia office:
India office:

N Novinky

Global Sports Summit Day 30 leden 2021

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Indická obchodní komora je hrdým partnerem Indie Golf Circuit. IGC uspořádala globální virtuální summit o tom, jak Indie trénuje mládežnické sporty a jaké jsou globální výzvy a příležitosti pro děti stát se vrcholovými sportovci.

Hlavním cílem Indian Golf Circuit je propagace golfu jako dostupného sportu v Indii a hledání a podpora nových talentů v golfu. Vybízí také seriózních golfových hráčů, aby se rozhodli pro jinou sportovní kariéru na plný úvazek na rozdíl od jiných prémiových sportů v Indii. Slogan "Pojďme spolu hrát" symbolizuje jeho závazek propagovat golf jako lidský sport a dále sjednocovat všechny milovníky golfu na daném místě a hrát spolu.

Indian Golf Circuit (IGC) je součástí BD Square, která je především turnajovou agenturou v Indii. Indian Golf Circuit jako oficiální agentura autorizovaná společností Uznané společností I.P.P.U. & Přidružený k I.P.P.A. která je The Apex International Body of Pitching & Putting.Indian Golf Circuit je oprávněna organizovat a putt organizovat turnaje na domácí a mezinárodní úrovni v Indii. Indian Golf Circuit může organizovat golfové zápasy, jakož i kvalifikaci na mezinárodní akce, jmenovat franšízy, které budou pracovat v jejím jménem. Může také pozvat kluby přidružených hráčů a také vybrat hráčů, kteří budou reprezentovat Indii na různých mezinárodních turnajích.

Rakesh Tuaran, prezident Indické obchodní komory a Alexander Horvath, VP, se zúčastnili globální panelové diskuse a představili sportovní příležitosti, které Slovensko nabízí v golfu a tenise. Pan Tauran představil člena a partnera jinðch, sportovní hotel AQUA v Púchově, který nabízí sportovní zařízení a výměnné programy pro indických sportovních hráčů, a Alexander Horvath představil možnosti řízení sportovních aktiv pro indických špičkových tenistů v Česku a na Slovensku.

Děkujeme organizátorům za zpřístupnění tohoto summitu a za pozvání předních globálních sportovních řečníků na toto téma.

Vítejte na stránkách Indické obchodní komory. Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat. Jak vám můžeme pomoci?

Email:

info@indianchamber.cz

Tel:

+420 724 740 500

Tel:

+420 602 686 831